Trendy na rok 2022

  • Kategória príspevku:Nezaradené

Čo na seba v roku 2022?

Rok 2022 začal len nedávno, no už teraz poznáme niekoľko trendov, ktoré v nadchádzajúcej sezóne ovládnu svet módy. Ak aj vy patríte k nákupným maniačkam, ktoré sú za každých okolností trendy, v nasledujúcom článku vám prinášame pár tipov, vďaka ktorým budete mať tohtoročné vychytávky v malíčku.

Živé farby, potlače a flitre

Tmavé a zemité farby odložte bokom. V roku 2022 budú totiž dominovať práve živé a žiarivé odtiene. Bude tomu tak nielen na oblečení, ale tiež na doplnkoch. Nutnosťou bude zaobstarať si minimálne jednu výraznú kabelku, na ktorej veľkosti taktiež nemusíte šetriť. Nebojte sa siahnuť po farbách akými sú žltá, zelená, oranžová či im príbuzné odtiene. Jednofarebným „basic“ tričkám dajte rovnako zbohom. Na scénu totiž prídu rôzne potlače a popisy, ktoré by mali nielen zvýrazniť váš outfit, ale tiež podčiarknuť vašu osobnosť. Zabudnuté neostanú ani flitre a flitrové aplikácie, ktoré už dávno nepatria len na párty a diskotéky, ale majú svoje miesto aj v každodennej móde.

Zbohom vysoký pás 

Rifle či nohavice s vysokým pásom, ktoré v posledných rokoch rezonovali najmä u mladých ľudí a tešili sa veľkému úspechu vymeňte v tomto roku za nohavice s nízkym pásom. Ak vám ako prvé napadli retro nohavice, ktoré na prelome tisícročí nosili hviezdy ako Christina Aguilera či Paris Hilton, tipujete správne. Báť sa nemusíte ani širokých nohavíc v zvonovom strihu. Aj keď sa s nimi možno na prvý pohľad nestotožňujete, časom im určite prídete na chuť. Rovnaký strih s nízkym pásom bude aktuálny aj na sukniach. Čo sa týka dĺžky, maxi a midi už majú svoju chvíľu slávy za sebou. Zamerajte sa najmä na minisukne, ktoré budú nielen aktuálnym, ale zároveň aj sexy dievčenským kúskom.

Kombinézy a overaly 

V tomto roku aj naďalej pokračuje trend kombinéz a overalov. Tentokrát sa držte hesla: „Čím obopínajúcejšie, tým lepšie.“ Inšpirovať sa môžete napríklad takzvanými „yoga one pieces“, ktoré na prvý pohľad vyzerajú akoby ste práve boli na ceste na hodinu aerobiku či jogy. Platí tu staré dobré pravidlo – pohodlie na prvom mieste – no tentoraz budete ešte aj trendy.

Oversized bundy a kabáty 

Ak ste si doposiaľ stále neobľúbili oversized bundy a kabáty, je ten najvyšší čas. Hoci  tieto kúsky nie sú žiadnou novinkou a už niekoľko sezón sa tešia veľkému úspechu, v uliciach ich budeme vídať aj v tomto roku. Ich kúpou si teda zabezpečíte kúsok, ktorý bude nielen teplý a pohodlný, ale zaručene vám poslúži niekoľko sezón.

Doplnky

V súvislosti s doplnkami sa riaďte najmä farebnosťou. To znamená čím farebnejšie a výraznejšie, tým lepšie. Pokiaľ si nie ste istí, po ktorej farbe siahnuť, odpoveď je jednoduchá – držte sa farieb dúhy. S farbami sa teda môžete vyhrať a vybrať si ktorúkoľvek od červenej až po fialovú. Čo sa týka materiálov, dominovať budú najmä perly, korálky či napodobeniny drahých kameňov. Jednoducho bude z čoho vyberať.

Farba roka 

V neposlednom rade nezabúdajte na aktuálnu farbu roka, ktorou je farba Very Peri. Ide o odtieň fialovej podobný levanduľovej. Nezabudnite si zadovážiť minimálne jeden kúsok v tejto farbe. Odporúčame vám zaobstarať si akýkoľvek basic kúsok v tejto farbe, ktorý budete následne môcť kombinovať do rôznych štýlov a variácií. Viac si o farbe roka môžete prečítať v predchádzajúcom článku.

Toto sú naše fashion tipy pre rok 2022. Veríme, že sa vám vďaka nim podarí v módnych trendoch lepšie zorientovať a budú pre vás nápomocné pri nákupoch pre nadchádzajúcu sezónu. Dajte nám v komentároch vedieť, čo na najnovšie módne trendy hovoríte a či sa nimi budete riadiť. Na záver vám ponúkame niekoľko kúskov z nášho e-shopu, vďaka ktorým si môžete zakúpiť trendy kúsky tu a teraz. Kliknutím na obrázok sa dostanete priamo na produkt. 🙂 

Pridaj komentár